Inwazja owadów Jantar

Czy wiesz, że OWADY stanowią 80% zwierząt na ziemi? Tylko u nas poznasz ich fascynujący świat w wyjątkowy sposób!

 

 

Tu w atrakcyjny sposób zbliżysz się do zdumiewającego świata owadów - poznasz niesamowite fakty z ust pasjonata entomologa, zobaczysz z bliska owady, których jeszcze nie widziałeś, dotkniesz karalucha i włożysz dłoń w larwy mącznika, spojrzysz w oczy modliszce, a na odważnych czeka czterometrowy szerszeń! W naszym parku czekają na Ciebie quizy, zagadki i zadania specjalne dla szczególnie dociekliwych. Dla najmłodszych piaskownica z oryginalnymi zabawkami.

 

Art. Inwazja Owadów to wyjątkowe miejsce dla wyjątkowych ludzi.

Nasz Park to miejsce dla szczęśliwej i ciekawej świata rodziny. Tu nie ma czasu na nudę!
Obok popularyzacji wiedzy o owadach szerzymy też ideę recyklingu. Pokazujemy jak w twórczy i pomysłowy sposób wykorzystać pozornie niepotrzebne rzeczy do budowy różnych obiektów, dając przedmiotom "drugie życie".
Na początek - pamiątkowe zdjęcia z gigantycznymi owadami oraz spacer po Parku z książeczką Inspiracje - przewodnik po Parku. Czekają na Ciebie pomysłowe tory sprawnościowe - Tor Żuka, Tot Spidermana czy tunel Skolopendry. Potem pochłonie Was wykład z ust pasjonata entomologa, do którego ilustracją jest ekspozycja owadów żywych z różnych stron świata, gabloty entomologiczne, sformalizowane okazy zwierząt i owadzi świat oglądany przez szkiełko lupy. Podczas wykładu weźmiesz bezpieczne owady na swoje dłonie.
Dla odprężenia zapraszamy całą rodzinę do kina na zabawne animacje o owadach.
Na najmłodszych czeka rzeźba biedronki, którą trzeba pięknie pokolorować kredą, bajkowe oczko wodne oraz kreatywna piaskownica Kuchnia.
Mamy też dla Was deser - unikatowe pamiątki. Tylko u nas biżuteria, w której zatopione są prawdziwe owady, a w nich między innymi barwne motyle. Dla dzieci zabawka hit - nano robaczki, czyli inteligentne roboty.

 

Cennik 2015Bilet wstępu

normalny                                 16 zł.

ulgowy                                    14 zł.

emeryci i inwalidzi                   14 zł.

mieszkańcy gminy Stegna        14 zł.

dzieci do lat 3                         wstęp wolny

 

Grupy zorganizowane

pełen pakiet                            15 zł

bez warsztatów plastycznych   10 zł


Pełen pakiet:
-owady żywe + wykład
-gigantyczne rzeźby owadów
-warsztaty plastyczne
-kino
-gry i zabawy ogrodowe (np.: Tor Żuka, Tor Spiderman'a, tunel Skolopendra)