Współcześnie wszyscy pracujemy całymi dniami, jesteśmy zmęczeni, nie mamy czasu dla siebie i dla rodziny.

Dodatkowym obciążeniem stają się przygotowania do świąt i same święta. Zwykle towarzyszą temu nieporozumienia rodzinne, u kogo śniadanie w pierwszy dzień, kto przygotowuje obiad w drugi dzień….

Zamiast wypoczynku i miłego świętowania mamy nerwową atmosferę.

A można tego uniknąć i zaplanować tegoroczną Wielkanoc inaczej. Warto pomyśleć o wyjeździe, na przykład nad polskie morze, do pensjonatu Omega w Jantarze. Ominie Cię całe to zamieszanie, a zyskasz odpoczynek, świeże morskie powietrze i przyjazną atmosferę. W tym roku chyba wiosna zapowiada szybkie przyjście, więc jest szansa na słoneczną pogodę.

Jeśli nawet temperatura nie będzie zbyt wysoka to szum morza, śpiew ptaków, zapach lasu wspaniale wpłyną na Twoje samopoczucie.

Natomiast właściciele pensjonatu postarają się przygotować smakowite jedzonko, którym będą raczyć podczas pobytu.

Nie trzeba się martwić o nic tylko wypoczywać. Taki wyjazd zaprocentuje w krótkim czasie.

Minie stres, a świat stanie się bardziej kolorowy i przyjazny człowiekowi. Tak relaksujący wyjazd ma korzystny wpływ na zdrowie psychiczne i fizyczne wszystkich członków rodziny. Każdy, kto odważył się raz wyjechać na święta, robi to regularnie. Jakże przyjemnie być gościem i pozwalać się obsługiwać. Życie może naprawdę być piękne !!!

 

pobierz pdf

 

wielkanoc nad morzem jantar

Wielkanoc 2024

W Jantarze nad morzem nie będziesz się nudził

sylwester 2015

Sylwester 2023

Jantar noclegi w Omedze czekają na Ciebie przez cały rok.

swieta jantar

Boże Narodzenie

ZAPRASZAMY