Leni pamiętnik – Omega Jantar

Przepiękne lato pozwala nam cieszyć morskimi kąpielami, opalaniem i spacerami. Wspaniała plaża w Jantarze tworzy niezapomniany klimat.

Szum morskich fal pozwala zapomnieć o codzienności, a świeże powietrze daje organizmowi zastrzyk pozytywnej energii. Goście pensjonatu Omega doceniają dary natury i systematycznie z nich korzystają. Pogoda sprzyja wypoczynkowi. Popołudniowa pora idealnie nadaje się na spacery brzegiem morza. Cóż może być przyjemniejszego od ciepłej wody i złotego piasku pod stopami. Jakże relaksujące są takie sesje nadmorskie, podczas których możemy zapomnieć o troskach i poczuć się jak w raju. Ukoronowaniem tych wspaniałości jest codzienny, jedyny, niezapomniany zachód słońca. To przedstawienie, które jest regularnie odgrywane i staję się wspaniałym elementem uzupełniającym nadmorski krajobraz. Dla wytrwałych lub lubiących wczesne wstawanie jest przewidziany wschód słońca – równie atrakcyjny i budzący miłe odczucia.

Pokoje Omega w Jantarze zachęcają swoich gości do wycieczek nad morze o każdej porze roku. Gwarantują wygodny wypoczynek, zapewniają przyjazną atmosferę, a przemiłym dodatkiem jest nasze Morze Bałtyckie, szeroka piaszczysta plaża oraz najzdrowszy klimat w całej Polsce. Noclegi w Jantarze, w Pokojach Omega to rewelacyjny sposób na spędzanie wolnego czasu. Można się o tym przekonać o każdej porze roku, jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Zapraszamy, zadzwoń, rezerwuj i przekonaj się sam, że warto przyjeżdżać nad Bałtyk, a pensjonat Omega w Jantarze to idealna baza noclegowa.

5_noclegi_jantar
2_noclegi_jantar
4_noclegi_jantar
3_noclegi_jantar
6_noclegi_jantar
7_noclegi_jantar
8_noclegi_jantar
1_noclegi_jantar
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8

 

 

wrzesien

Wrzesień 2019

W Jantarze nad morzem nie będziesz się nudził

swieta bozego narodzenia 2017

Boże Narodzenie 2019

Jantar noclegi w Omedze czekają na Ciebie przez cały rok.

majowka 2017

Ostatni dni sierpnia w cenie września

Sierpień 2019 nad morzem proponuje OMEGA