Urok świąt cieszy ludzi od pokoleń. Mimo upływu czasu pewne rzeczy występują regularnie w naszym życiu. Tak jest między innymi ze świętami.

Bez względu na wiek, Boże Narodzenie budzi w każdym człowieku dziecięcą radość, ciekawość, a może także niepewność? Ostatnio obserwujemy, że coraz chętniej wigilię i święta Bożego Narodzenia spędzamy wyjeżdżając na przykład nad morze. Poczujemy magię świąt, bez zmęczenia przygotowaniami. Pokoje Omega w Jantarze w tym roku także przygotowują wigilię i pobyt świąteczny. Wigilia to najbardziej uroczysty wieczór w roku, a więc dokładamy wszelkich starań, by oddać szczególny klimat tego dnia. Rozpoczynamy spotkanie od życzeń i serdeczności. Następnie odbywa się uroczysta kolacja wigilijna składająca się z tradycyjnych dań. Oczywiście dbamy w pensjonacie Omega w Jantarze o odpowiedni słodki bufet, którego podczas świąt nie może zabraknąć. Po kulinariach przychodzi czas na śpiewanie kolęd i wręczanie prezentów. Wieczór wigilijny jest szczególnie ważny dla naszych gości i należy go upamiętniać każdego roku. Zatem po kolacji wigilijnej czas na fotobutkę. Wszyscy goście pensjonatu Omega uczestniczą w świątecznych sesjach zdjęciowych i w ramach prezentu i świątecznej pamiątki otrzymują piękne zdjęcia. Kolejne dni mijają również w bardzo świątecznym klimacie, który jest tworzony już od świątecznego śniadania, poprzez słodkie poczęstunki, obiady oraz świąteczne ognisko……

Tak sobie mile spędzamy ten bożonarodzeniowy czas, inaczej niż w domu, ale równie uroczyście, radoście ,i co najważniejsze, bez zmęczenia. Chcesz się przekonać, że tak można to przyjeżdżaj do nas – pokoje Omega w Jantarze już na swojej stronie omega jantar.pl zamieściły ofertę świąt Bożego Narodzenia.

Zapraszamy, dzwoń, rezerwuj i spędzaj święta w Jantarze, a właściciele pensjonatu zrobią wszystko, co w ich mocy, by pobyt był niezapomniany…..

 

pobierz

wrzesien

Wrzesień 2019

W Jantarze nad morzem nie będziesz się nudził

swieta bozego narodzenia 2017

Boże Narodzenie 2019

Jantar noclegi w Omedze czekają na Ciebie przez cały rok.

majowka 2017

Ostatni dni sierpnia w cenie września

Sierpień 2019 nad morzem proponuje OMEGA