Zima 2018

Zimowy relaks w pensjonacie Omega w Jantarze

Tegoroczna zima przyszła póżno. Piękna biel otuliła Jantar. Ukazał się bajkowy krajobraz naszej miejscowości, a jantarowa plaża zaludniła się spacerowiczami, amatorami biegówek i zimowych zabaw. W pensjonacie Omega w Jantarze także się zrobiło gwarno.

Goście chętnie korzystali z uroków zimy. Codzienne spacery nad morze, przez malowniczy las, były stałym elementem dnia. Wielkim powodzeniem cieszyły się również sanki.

Każdego dnia, po śniadaniu, bez wzglądu na wiek, goście pensjonatu Omega wypożyczali sanki i z dziecięcą radością pędzili na ulubione górki. Frajda, jakich mało.

Sanna przynosiła wiele radości, a obiady smakowały jeszcze bardziej. Jakże miło było patrzeć na zarumienione i radosne twarze .

Znikną smutek, minął stres codziennego życia, a samopoczucie uległo znacznej poprawie. Zimowe kolacyjki w pensjonacie Omega w Jantarze to pyszne domowe dania i ciasta, aromatyczne herbaty i grzane wino.

 

Atmosfera ciepła, mimo mrozu za oknami. Czas płynie zdecydowanie wolniej, nie patrzymy na zegarek. Zapominamy o obowiązkach, a poddajemy się błogiemu nastrojowi leniuchowania i rozkoszowania się pobytem.

Zimowy wypoczynek w pensjonacie Omega to wspaniały sposób na polepszenie jakości swojego życia i zadbania o zdrowie. Nasi goście wyjeżdżają uśmiechnięci, wypoczęci i pełni chęci do życia. Zapraszamy wszystkich ceniących sobie spokój, miły klimacik i morskie powietrze.

Właściciele pensjonatu Omega dołożą wszelkich starań, żeby było tak, jak zawsze: smacznie, ciepło, urokliwie.

7 za 6

7 dni lipca w cenie 6

W Jantarze nad morzem nie będziesz się nudził

wrzesien

Boże Ciało 2019

Jantar noclegi w Omedze czekają na Ciebie przez cały rok.

wielkanoc 2019

Wielkanoc 2019

Wielkanoc 2019 nad morzem proponuje OMEGA