Wiosna nad morzem

Wiosenne słońce jest teraz najbardziej pożądanym elementem dnia. Jesteśmy spragnieni ciepła, błękitnego nieba, śpiewu ptaków i zapachu kwiatów.

Z niecierpliwością wypatrujemy żonkili, tulipanów i pąków na drzewach. Uważni obserwatorzy wiosny już wypatrzyli w przydomowych ogródkach przebiśniegi i krokusy.

Nad polskim morzem również zrobiło się wiosennie. Z pięknie błękitnego nieba żółciutkie słonko uśmiecha się do nas radośnie.

Morze Bałtyckie jakoś radośniej szumi, a plaża w Jantarze gości spacerowiczów.

Wiosenna aura sprawiła, że chętniej wyjeżdżamy z domu, zwiedzamy i podziwiamy budzącą się do życia naturę. 

W pensjonacie Omega w Jantarze także rozpoczął się wiosenny ruch. Przyjmujemy coraz więcej gości spragnionych wiosennego morskiego powietrza.

Podczas ostatniego weekendu obiekt pękał w szwach. To przede wszystkim miłośnicy dalekich spacerów plażą i lasem. 

A po tak dotleniającym dniu wielką przyjemnością jest wieczorne spotkanie w gronie znajomych przy pysznej kolacji z lampką czarownego wina. 

Jakże zdrowa, przyjemna i niedroga terapia dla ciała i ducha. W taki sposób nasi goście ładują akumulatory na kolejne dni.

Nie ma lepszego wypoczynku od wyjazdu w przyjazne miejsce. Pokoje Omega w Jantarze przyjmują gości przez cały rok, zapewniając atmosferę sprzyjająca wypoczynkowi.

Domowe jedzenie, wygoda, świeże powietrze sprawiają, że odwiedzający nas wczasowicze regularnie powracają , przywożąc swoich znajomych.

Przekonaj się sam, jak u nas jest.

 

Zapraszamy.

wielkanoc 2017

Wielkanoc 2023

W Jantarze nad morzem nie będziesz się nudził

sylwester

Sylwester 2022

Jantar noclegi w Omedze czekają na Ciebie przez cały rok.

swiateczny gdansk

Boże Narodzenie

ZAPRASZAMY