Mimo zimy w kalendarzu, nasi goście już myślą o wiośnie. Najbliższa okazja na wiosenny wyjazd to święta Wielkiej Nocy. Rozdzwoniły się telefony, każdy spragniony morskiego powietrza, wypoczynku i chęci oderwania się od codziennego życia.

 wielkanoc nad morzem jantar

W związku z tym Pensjonat Omega w Jantarze już szykuje się do przyjęcia swoich gości. Pokoje 2, 3 i 4 osobowe, wygodnie urządzone czekają. Myślimy także o odpowiednim jadłospisie. Już poczyniliśmy rozmowy z zaprzyjaźnionymi miejscami na temat pyszniutkich wędzonek i nieziemsko rozkosznych ciast i innych słodkości.

           To wszystko z myślą o naszych stałych oraz nowych gościach. Jeżeli naprawdę chcesz odpocząć to musisz wyjechać z domu, pozwolić sobie na tę odrobinę luksusu. Przyjazna atmosfera pensjonatu Omega w Jantarze, wspaniały nadmorski klimat, zapach lasu sprawią, że poczujesz się młodym i szczęśliwym człowiekiem.

           Nic tak dobrze na  nas nie wpływa jak odpoczynek, dobre jedzonko. Oczywiście musi być też coś dla ducha – czerwone gronowe winko lub białe lekkie – dopełni smaku, powodując, że za rok do nas wrócisz…. W codziennym pędzie zapominamy o tak ważnych sprawach jak rodzina, zdrowie.

           Taki wyjazd do Jantaru to wspaniałe lekarstwo na wszelkie dolegliwości, a przede wszystkim dowód miłości dla rodziny. Jakże kojący wpływ na nasze zmysły ma szum Bałtyku, spacer plażą, śpiew ptaków, a nasze oczy mogą się nacieszyć pięknem morskich fal, błękitem nieba.

           Pokoje gościnne w Omedze to całoroczne miejsce wypoczynku dla wszystkich. Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Proszę wykorzystać wiosenny spokój miejscowości i udać się na wypoczynek do pensjonatu Omega w Jantarze.

Na ten czas przygotowaliśmy dla Państwa wielkanocną ofertę specjalną

 

 

 

 

 

sylwester

Sylwester 2021

W Jantarze nad morzem nie będziesz się nudził

swieta bozego narodzenia

Boże Narodzenie 2021

Jantar noclegi w Omedze czekają na Ciebie przez cały rok.

swieto niepodleglosci

Święto Niepodległości

ZAPRASZAMY